قالب وردپرس

پیشنهادات ما

ما برای شما چه چیزی ارائه میکنیم
پیشنهادات ما را بخوانید

وبسایت های شرکتی

وب سایت شرکتی برای پیشبرد اهداف شرکت در فضای وب راه اندازی می شود، بنابراین باید ویژگیها و امکاناتی متناسبی با این اهداف در اختیار کاربران خود بگذارد. اگر طراحی گرافیک زیبا و حرفه ای مهم است کاربردپذیری سایت برای موفقیت فعالیت آنلاین شرکت حیاتی است. مشتری باید بهترین تجربه تعامل را با وبسایت شرکت داشته باشد. برای طراحی موفق یک سایت شرکتی در مرحله اول برنامه و افق دید لازم است. باید بدانید که قرار است مشتریان از سایت شما چه بهره ای ببرند و سایتتان می خواهد چکار کند. اولین کار ما برای کمک به طراحی سایت شما دستیابی به چشم اندازی است که از نظر شما و تیم طراح ما بتواند دلپذیرترین تجربه را به مشتریان شما بدهد..

دیدن پروژه ها




فروشگاه آنلاین کامل

عدم محدودیت جغرافیایی: در حالی که یک فروشگاه سنتی به منطقه‌ی بسیار محدودی خدمات می‌دهد، خرید و ارسال سفارش از یک فروشگاه آنلاین به دورترین نقاط کشور و (در صورت فروش با کارت‌های اعتباری بین‌المللی) به تمام نقاط دنیا امکان‌پذیر است . فروشگاه اینترنتی در هر لحظه از شبانه روز آماده سرویس دهی به مشتریان است. فروشگاه شما در 365 روز سال و 24 ساعت شبانه‌روز باز است حتی زمانی که در خواب هستید، کسب و کار شما ادامه دارد. کاهش هزینه های جانبی نظیر اجاره محل,هزینه ویترین و انبار,فروشنده,خواب سرمایه و غیره .

ارائه‌ی خدمات بهتر به مشتریان: با ارائه‌ی اطلاعات کامل هر کالا در سایت، مشتریان خود را راضی نگاه خواهید داشت. در حالی که ارائه‌ء این اطلاعات به هر مشتری در یک فروشگاه سنتی معمولاً امکان‌پذیر نیست. میزان فروش ، موجودی انبار، مشخصات خریداران، میزان استقبال از هر کالا، و تمام اطلاعات دیگر فروشگاه در هر لحظه قابل مشاهده و گزارش‌گیری است. سایت فروشگاه شما همزمان یک کاتالوگ کامل و به روز از محصولات شما است. ابزار تبلیغی مناسب در جهت فروش محصولات شما.

مشاهده پروژه ها


هاست های با کیفیت لینوکس با قیمت مناسب

برتری آوند ارتباطات خیام هاست در استفاده از وب سرور بسیار قدرتمند لایت اسپید است که هزینه های سنگین آن جهت جلوگیری از دان تایم و همیشه در دسترس بودن سایت ها توسط آوند ارتباطات خیام هاست پرداخت میشود تا پایداری سایتتان تضمین شده باشد . نمایندگان کنترل پنل کامل برای فروش فضا دارند و میتوانند سی پنل ارائه کنند و هیچ نامی از آوند ارتباطات خیام هاست برده نخواهد شد کلیه سرور های آوند ارتباطات خیام هاست دارای کارت شبکه با پورت اتصال به اینترنت با سرعت 1 گیگابیت بر ثانیه هستند که از سایت های شما در مقابل حملات دیداس محافظت می کند . نسخه های پشتیبان بصورت 7 روز میان از هاستها در سرور مجزا گرفته میشود تمامی سرور های آوند ارتباطات خیام هاست دارای کنترل پنل بسیار قدرتمند سی پنل است در صورتیکه پرداخت بصورت آنلاین انجام شود بلافاصله اطلاعات نمایندگی ایمیل میشود پشتيباني از سه نسخه php 5.2 , 5.3 , 5.4 بصورت همزمان پشتیبانی از معماری نرم افزاری MVC

مشاهده هاست ها